Özköseoğlu Grup

Başkanın Mesajı

Özköseoğlu Grup

1961 yılında İstanbul Perşembe Pazarı, Kardeşim Sokak'ta başladığımız yolculuğumuzda, omuz omuza verdiğimiz yol arkadaşlarımız olan çalışanlarımızla birlikte Türkiye’de mühendisliğin ve endüstrinin gelişimine önemli katkılar sağladık. Ülkemizde ve farklı coğrafyalarda, ulusal ve uluslararası alanda “ilk"ler ve “en”ler arasına girdik. Günümüzde farklı sektörlerde faaliyet gösteren başarılı firmalarımızla büyük bir aileyiz.

O ilk zamanlara baktığımızda benimsediğimiz prensiplerin ne kadar yerinde olduğunu görüyoruz. Bugünlere gelmemizde çalışma azmimizin ve kalite anlayışımızın payı büyüktür. Mühendislik her zaman yol göstericimiz oldu. Bilim ve teknolojiye verdiğimiz önemle değişim ve gelişimi sürdürebildik.

İmalatlarımızın kalitesi ve dürüstlüğümüzle güven kazanmak, bu güvene layık olmak prensibimiz oldu. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakiplerimizin değerini bilerek, daha iyiye ulaşmaya çaba sarf ettik ve bunda başarılı olduk. Sorumluluklarımızı layığıyla yerine getirmek, her işimizde hassasiyetle yılmadan çalışmak ve başarıya ulaşmak temel amacımızdır.

Değerlerimizi ve prensiplerimizi korumaya, genç kuşaklara aktarmaya gayret gösterdik. Tecrübelerimizle kendimizi sürekli geliştirdik. Özköseoğlu Grup olarak, gelecekte de çalışanlarımızla birlikte çok daha büyük başarılara ulaşarak büyüme ve gelişimimizin devam edeceğine inanıyorum.


Ahmet Özköseoğlu