Birlikte çalışalım...

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Blog 2

Özköseoğlu Grup şirketlerinde insan kaynakları yönetiminin hedefi; grup şirketlerinin misyon ve vizyonu doğrultusunda belirlenmiş hedeflere ulaşabilmek için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir.

Özköseoğlu Grup şirketlerinde tüm insan kaynakları uygulamalarında, grup değerleri olan güvenilirlik, müşteri ve hizmet odaklılık, çözüm odaklılık, azimlilik, açıklık ve sorumluluk değerleri temel ilkeler olarak benimsenmiştir. Ayrıca grubumuzda yaş, cinsiyet, uyruk, etnik köken, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine inanılmaktadır. Bu ilkemiz, grubumuzda seçme ve yerleştirme, eğitim ve gelişim, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücret ve yan haklar sistemleri gibi potansiyel ve/veya mevcut çalışanlarımızı ilgilendiren tüm süreçlerimiz için geçerlidir.

Tüm Özköseoğlu Grup şirketlerinde insan kaynakları politikası ortak olmakla birlikte, insan kaynakları uygulamaları, şirketlerin özel koşullarına uygun olarak ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturulmaktadır.

Grup şirketlerimizin ilanlarına kariyer.net üzerinden başvurabilir veya özgeçmişinizi elektronik posta yoluyla ik@ozkoseoglugrup.com adresine gönderebilirsiniz. Tüm bu yollardan yapılan başvurular kişisel verilerin korunması hakkında kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak veri tabanında saklanmakta olup ihtiyaç halinde grup şirketler havuzundan faydalanılmaktadır. Aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz.